side-area-logo

KURUMSAL

Tekma Teknik ile tanışın.

tekma-teknik-logo

1975 ten 2016 ya tam 41 yıl boyunca ülkemizin çok farklı siyasal, sosyal ve ekonomik koşullarında en çalkantılı hatta kriz dönemlerinde dahi kesintisiz bir şekilde faaliyetlerine devam eden ve başarı çıtasını her yıl daha yükseğe taşıyan bir şirket oldu Tekma.

Basitten karmaşığa doğru ilerledik. Başkaları yapıyorsa biz neden yapmayalım dedik ve imkansızlıkları geliştirip zorlayarak pek çok yeniliğe imza attık. Var olanla yetinmedik araştırma ve geliştirmeye her dönem ciddi yatırım yaptık.

41 yıllık tarihimizde tıpkı ülkemiz gibi dönem dönem iniş çıkışlar yaşanmış olsa da ”Tekma” bugün geldiği noktada tüm arka planın ve gelişmelerin üzerine inşa edilmiş bir başarı öyküsünün ifadesidir. Yükse katma değerli ürünlere ağırlık verme hedefimiz doğrultusunda Türkiye’de ve dünyada birçok sanayi kuruluşuna çözüm ortağı olmaya devam etmekteyiz.

__________

Ülkemizin vizyon ve hedeflerine sahip çıkan bu hedeflere ulaşmada kendisini sorumlu tutan maddeden getirmek için özel çaba harcayan bir şirket olarak öncelikli hedefimiz , büyük sistemlerdeki ”damarları” en iyi şekilde inşa etmektir. Kendi sektörümüzde ülkemizi; dünyada en iyi şekilde temsil etmek, bizler için en büyük mutluluk ve gurur kaynağıdır.

Fevzi